Gönderen Konu: Firefox içinde 3B oyun "BananaBreed"  (Okunma sayısı 1839 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı hsngrms

Firefox içinde 3B oyun "BananaBreed"
« : 22 Şubat 2013 - 18:48:32 »
BananaBreed Mozilla tarafından geliştirilen bir oyun demosu. JavaScript, HTML ve WebGL kullanan bu oyun Firefox'un gücünü gösterir nitelikte. Cube 2: Sauerbraten'in motorunu C++ ve OpenGL'den JavaScript ve WebGL'e taşıyan geliştiriciler modern tarayıcıların hiç bir eklenti olmadan çalıştırabileceği bir oyun yapmış.

Başlangıç için küçük bir adımın ardından yakın zamanda belki Urban Terror gibi bir oyunu bile Web üzerinden oynayabiliriz kimbilir. :) Steam Linux'ta derken belki ona gerek kalmayacak bile.

Kontroller;

Hareket etme WASD

Ateş etme SOL TIK

Zıplama SPACE veya SAĞ TIK

Silah değiştirme FARE TEKERİ veya 12345 (mermisi biten silah otomatik değişiyor)

Menü 0

Kamera 9

Harita Düzenleme E

Şimdilik sadece botlarla oynayabiliyoruz. :) Menüye girip oyunu anlamak için botu atabilirsiniz veya oyunu daha da zorlaştırmak için ekstra bot alabilirsiniz ama oyun zaten yeterince zor, hızlı olduğu için.

Ciddi anlamda oynayacaksanız Menüye girip Options>Mouse>Sensitivy değerini mutlaka ayarlayın, varsayılan değer 10 çok yüksek. 3 ideal.

Oynamak için buradan buyurun.

NOT: Chromium ile haritaları render ettiremedim siyah görünüyor her yer. Firefox ile mükemmel.
« Son Düzenleme: 01 Ocak 1970 - 02:00:00 Gönderen: Guest »

Çevrimdışı imarah

Re: Firefox içinde 3B oyun "BananaBreed"
« Yanıtla #1 : 03 Mart 2013 - 22:17:42 »
Kapıya rastgele ateş ederken canavar çıktı, korktum zıpladım burda. o.O Oynarken dikkatli olun :)
« Son Düzenleme: 01 Ocak 1970 - 02:00:00 Gönderen: Guest »