Gönderen Konu: El emeği göz nuru :)  (Okunma sayısı 322 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı odyssey

El emeği göz nuru :)
« : 04 Şubat 2013 - 04:23:29 »
Şöyle bir fikir aklıma geldi birdenbire hemen gimp'e koştum  :rolleyes:

Hafif taşlama içeriyor  :rolleyes:

http://i.imgur.com/97tPe2D.jpg" alt="" class="bbc_img" />
« Son Düzenleme: 01 Ocak 1970 - 02:00:00 Gönderen: Guest »
İmza mimza yoh :P

Çevrimdışı GNU

• Newbie
  • *
Re: El emeği göz nuru :)
« Yanıtla #1 : 04 Şubat 2013 - 12:32:19 »
Süper olmuş :) Benden de Southpark tadında bir video gelsin.

[youtube]0-22EpQOm8c[/youtube]

Çevrimdışı hsngrms

« Yanıtla #2 : 04 Şubat 2013 - 20:07:30 »
Başlığı konu ile bağdaştırabilmiş değilim, 4 kelime yazılmış sadece bir resmin üstüne, ben mi göremiyorum fazlasını?

Çevrimdışı GNU

• Newbie
  • *
« Yanıtla #3 : 04 Şubat 2013 - 22:50:48 »
Ona bakarsan ben de link verdiğim videoyu yapmadım amaç sadece biraz eğlenmek olduğuna göre başlıktır yazıdır sorgulamanın ne gereği var değil mi?

Çevrimdışı hsngrms

« Yanıtla #4 : 05 Şubat 2013 - 00:48:25 »
Topluluk sohbeti bölümü böyle şeyler için var :) Ama başlığa bakınca acaba arkaplan falan mı hazırlanmış diyerek girdim, ayrıca biraz yanıltıcı sanki tüm resmi yapmış gibi göstermiyor mu? Neyse böyle kalabilir zaten aksini düşünsem değiştirirdim sadece @odyssey ne diyecek (ne düşünmüş) merak ettim ve yazdım...

Çevrimdışı odyssey

« Yanıtla #5 : 05 Şubat 2013 - 08:42:34 »
Meraklı arkadaşlara yanıt vereyim   :P

Ben bu fikir aklıma geldiğinde önce bir tereddüt ettim çünkü bazı özgür forumlardan sırf fikir ve düşüncelerimi özgürce dile getirdiğim için kovuldum

Buradanda kovulma endişesi yaşayarak başlığı açtım ve resimleri paylaştım

Başlığın neden böyle olduğuna gelince, kelimeleri yazmak kadar düşünmekte benden olduğu için en az resimleri yapan kadar emek verdiğimi düşündüm ve bu sebeple başlığı böyle yazdım

Ancak tabiiki başlıkla içerik arasında bağlantı yok derseniz başlığı gönlünüzce değiştirebilirsiniz sonuçta bu forumun idarecileri sizlersiniz biz sadece elemanız ve paylaştığımız herşey GPL ile lisanslıdır  :rolleyes:

Bu arada @korokos seninde paylaştığın video oldukça anlamlı ve manalı  :rolleyes:

Keşke bunu daha önce ben düşünebilseydim  :)

http://i.imgur.com/h7zXBBu.jpg" alt="" class="bbc_img" />
İmza mimza yoh :P

Çevrimdışı cumali

• Administrator
« Yanıtla #6 : 05 Şubat 2013 - 10:21:23 »
Alıntı yapılan: "odyssey"

Ben bu fikir aklıma geldiğinde önce bir tereddüt ettim çünkü bazı özgür forumlardan sırf fikir ve düşüncelerimi özgürce dile getirdiğim için kovuldum

Buradanda kovulma endişesi yaşayarak başlığı açtım ve resimleri paylaştım

Başlığın neden böyle olduğuna gelince, kelimeleri yazmak kadar düşünmekte benden olduğu için en az resimleri yapan kadar emek verdiğimi düşündüm ve bu sebeple başlığı böyle yazdım

Ancak tabiiki başlıkla içerik arasında bağlantı yok derseniz başlığı gönlünüzce değiştirebilirsiniz sonuçta bu forumun idarecileri sizlersiniz biz sadece elemanız ve paylaştığımız herşey GPL ile lisanslıdır  :rolleyes:

Bu arada @korokos seninde paylaştığın video oldukça anlamlı ve manalı  :rolleyes:

Espiriyi tadında bıraktığınız sürece hiç bir forumdan kovulmazsınız. Sonuçta hepimiz insanız. İdareci olarak bizler zaten olabildikçe esnek davranmaya çalışıyoruz. Üye ve yöneticiler aslında bir bütündür. Ayrı gayrı düşünmüyor ve böyle bir politikamız yok. Sadece biraz disiplininli olmaya gayret ediyoruz. Bunuda herkesin anlayışla karşılamasını bekliyoruz.