Gönderen Konu: Manjaro’ yu web tarayıcınızda deneyin!  (Okunma sayısı 1526 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı cumali

• Administrator
Manjaro’ yu web tarayıcınızda deneyin!
« : 09 Aralık 2012 - 19:44:33 »
http://i.imgur.com/VHysw.png" alt="" class="bbc_img" />

Şu anda Windows, Mac-OS veya Linux tabanlı bir işletim sistemi (tabii ki Manjaro dahil) kullanıyorsanız, Manjaro son sürümü indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan çevrimiçi olarak deneyebilirsiniz. Çünkü bu heyecan verici bir gelişmedir,  Manjaro Linux,  tercih ettiğiniz internet tarayıcısı üzerinden tam erişim  çalıştırılabilir özellikleri sunan dünyanın ilk işletim sistemidir!

Geniş bant internet bağlantısı ve en son Java  sürümü sağlanan redpipe.net sunucusuna aşağıda verilen bağlantıya tıklayıp doğrudan ulaşabilirsiniz, dünyanın ilk çevrimiçi işletim sistemini incelemeye ve sınamaya başlayabilirsiniz..

Bu hizmeti kullanmak için herhangi bir kayıt gerekmiyor, kişisel detaylara veya gönderiye ihtiyaç yoktur. Orada sadece  Manjaro 0.8.2 sürümünün dört farklı çeşidi arasından seçim yapmanız gerekiyor:

KDE

Gnome 3

XFCE, ve

LXDE

İstediğiniz çeşitleri bir veya daha fazla kullanmakta serbest olduğumuzu varsayarsak, sadece kullanmak için tercih ettiğiniz masaüstünü seçin ve ardından bir defada bir saate kadar denemek için ‘Bu İşletim Sistemini Başlat’  düğmesineı tıklayın. Manjaro veya kullandığınız kendi işletim sistemine bir zarar verme tehlikesi yoktur, yani istediğiniz gibi keşfetmek, çalıştırmak ve deneme yapmaktan çekinmeyin.

Manjaro Live on RedPipe.net
« Son Düzenleme: 01 Ocak 1970 - 02:00:00 Gönderen: Guest »