Haberler

:::::  YENİ  :::::
ARCHKUR

Kaldıralan depolardan arta kalan programların kaldırılması

mozhan · 1269

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mozhan

Arkadaşlar merhabalar bilgisayarımda

archlinuxfr

antergos

repositorylerini kullanıyordum işlerimi makepkg ile yapmaya karar verdim ve bununla beraber antergos ropsitorysini de kaldırayım dedim.

Şuan ben bu kaldırılmış repositorylerden yüklediğim programları nasıl bulur ve kaldırırım acaba ?
« Son Düzenleme: 01 Ocak 1970 - 02:00:00 Gönderen: Guest »

Çevrimdışı cokomoko

pamac'tan hangi depodan hangi paketi yüklediğini kolayca bulabilirsin.

\'\'Eğer 386BSD ben Linux\'a başladığımda var olsaydı, Linux büyük bir olasılıkla olmazdı.\"

......................................................Linus Torvalds....................................................

\"Birgün herkes Archer olacak!\"

Çevrimdışı mozhan

oradan bakmayı denedim fakat şöyle anlatayım. Diyelim antergos deposundan numix-frost u yükledim bu artık local de gözüküyor.

Çevrimdışı cokomoko

Hakkaten bende de öyle görünüyor komut satırında, muhtemelen pamac'ta da öyle.Halbuki birkaç gün öncesine kadar öyle değildi sanki, yanılıyor muyum?

\'\'Eğer 386BSD ben Linux\'a başladığımda var olsaydı, Linux büyük bir olasılıkla olmazdı.\"

......................................................Linus Torvalds....................................................

\"Birgün herkes Archer olacak!\"

Çevrimdışı mozhan

yanılıyor olabilirsiniz çünkü bu durum daha önce de dikkatimi çekmişti local e alınıyor direk hatta aurdan kurulanlar bile alınıyor.