Gönderen Konu: Konu Kalitesi  (Okunma sayısı 2465 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı imarah

Konu Kalitesi
« : 03 Mart 2013 - 22:16:12 »
Merhaba

Konuların üzerinde bi not aracı olsa, konuyu +5/-5 gibi aralıklarda oylayabilsek bu da konu kalitesine yansısa, ilgili bölüme girildiğinde "kaliteye göre sırala" dediğimizde fazla puan alan konular öne gelse nasıl olur?
« Son Düzenleme: 01 Ocak 1970 - 02:00:00 Gönderen: Guest »

Çevrimdışı decent

• Administrator
    • ARCHER KIM
  • Dağıtım: Arch Linux <:> Ubuntu
  • Sürüm: *
  • Ekran Kartı: Nvidia / ATI
Re: Konu Kalitesi
« Yanıtla #1 : 04 Mart 2013 - 00:53:30 »
Okunma sayısına göre popüler konuları sıralamak için basitçe portal eklemek yeterli;

http://manjaro-tr.org/forum/portal.php

Fakat yıldız, karma, puan vs. konular ek müdahele gerektiriyor, forum sistemini güncellemek gerektiğinde o yaptığımız ek müdaheleler elektrik ve yol olarak geri döner  :sleepy:

Yine de uygun bir yol bulursak neden olmasın..

Çevrimdışı imarah

« Yanıtla #2 : 04 Mart 2013 - 20:53:19 »
Alıntı yapılan: "decent"
Okunma sayısına göre popüler konuları sıralamak için basitçe portal eklemek yeterli;

http://manjaro-tr.org/forum/portal.php

Fakat yıldız, karma, puan vs. konular ek müdahele gerektiriyor, forum sistemini güncellemek gerektiğinde o yaptığımız ek müdaheleler elektrik ve yol olarak geri döner  :sleepy:

Yine de uygun bir yol bulursak neden olmasın..

Peki teşekkür ederim :)

Çevrimdışı tarakbumba

« Yanıtla #3 : 05 Mart 2013 - 00:05:11 »
Bana kalırsa bu tip bir derecelendirmeye gitmememiz gerekli. Konu açan bir çok dostumuz üzülebilir. [profile]decent[/profile]'in önerisi ise oldukça mantıklı.

Çevrimdışı imarah

« Yanıtla #4 : 06 Mart 2013 - 01:15:41 »
Alıntı yapılan: "tarakbumba"
Bana kalırsa bu tip bir derecelendirmeye gitmememiz gerekli. Konu açan bir çok dostumuz üzülebilir. [profile]decent[/profile]'in önerisi ise oldukça mantıklı.

Haklısınız uğraşıp konu açtığınızda oylanmaması veya - oy alıpta yorum almaması sinir bozucu oluyor :)

Çevrimdışı hsngrms

« Yanıtla #5 : 11 Mart 2013 - 16:39:19 »
Alıntı yapılan: "tarakbumba"

Katılıyorum. Burası katılımın özendirilmesi gereken bir yer evet ama bir yarış söz konusu değil kim ne eklerse kârdır, kullanıcıları yanlışa sevk etmediği sürece başımızın gözümüzün üstünedir.